18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN BU SİTEYE GİRMESİ YASAKTIR. Türk Ceza Kanunun 226. maddesi gereğince 18 yaşından küçük kişilerin bu platformu gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR. Web Sitemiz, T.C.K nın 226. Maddesi D bendi gereği müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamına girmektedir. 18 yaşından küçükseniz lütfen bu web sitesini kapatınız.

Sixpad Kullanıcı Yorumları ve Kullananların Şikayetleri

İş veya günlük hayatınızda devam ettirirken yapmış olduğunuz pek çok farklı çalışma arasında kıyafetlerinizin altında kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Göbek, kol ve bacak bölgesine yerleştireceğiniz aletler sayesinde ufak titreşimlerin kaslarınızın uyarılmasını sağlamasıyla daha sıkı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Nasıl çalışır ile ilgili görüşler sixpad kullanıcı yorumlarında mevcuttur.

Sixpad Kullananlar

Yurtdışı satışının ardından Türkiye’de satışa sunulan alet sayesinde egzersiz yapmak isteyenler daha kısa süre içerisinde daha fazla uygulama yapabilirler. Kolay kullanımı isteyen herkesin rahatlıkla bulunduğu her ortamda kullanım imkanı elde etmesini sağlamaktadır. Düzenlenen kampanyalar daha uygun fiyat seçenekleri üzerinden aleti satın almanıza imkan sağlamaktadır.

Set içerisinde üç adet cihaz bulunmaktadır. Bu sayede göbek, kol ya da bacak gibi bölümlerde kullanabileceğiniz aletlere sahip olarak dilediğiniz her durumda aynı anda uygulama yapabilirsiniz. Kampanya fiyatları aynı anda daha fazla ürüne sahip olmanızı sağlamaktadır. Günümüzde yaygın olarak kullanılan sixpad egzersiz aleti kolay kullanımı sayesinde isteyen herkes tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır.

Sixpad Kullanıcı Yorumları

Günümüzde yaygın olarak kullanılan sixpad egzersiz aleti kolay kullanımı sayesinde isteyen herkes tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır. Kıyafetlerin altında kullanım imkanı sonrası günlük hayatınızda ara vermeden kullanım imkanı elde etmenizi sağlamaktadır. Aleti kullanmak isteyenler günde yalnızca bir defa 20 dakikalık süre için kullanmaları gerekir. Yorumlar konusunda daha detaylı bilgiiçin siteyi ziyaret edin.

Alet üzerinde bulunan hızlı ve program ayarları istediğiniz şekilde ayarlama yapmanıza imkan sağlamaktadır. Bu sayede dilediğiniz her durumda farklı program ve hızı üzerinden kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Sixpad türkiye dört ayrı program üzerinden kullanım imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra hız ayarını değiştirerek de kullanım imkanı elde edilebilir. Bu nedenle her kullanıcı kendine uygun şekilde cihazı ayarlayarak sorun yaşamadan kullanabilirler.

sixpad

Sixpad Şikayetleri

Vücudunuzun belli bölgelerini çalıştırmak istediğiniz her durumda tercih edeceğiniz alet daha kolay şekilde egzersiz yapmanızı sağlamaktadır. Geliştirilmiş sistemi sayesinde farklı hızda ve programda kullanım imkanı sunmaktadır. Kutu içerisinde bulunan bir adet göbek ve iki adet kol ve bacak için uygun alet seçeneğini dilediğiniz her durumda göbek, kol ve bacaklarda kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

www.sixpadsatis.com

Bir önceki yazımız olan Fitballs Cla V-Caps Mikro Top Şikayetleri başlıklı makalemizde Fitballs Cla fiyatı, Fitballs Cla kullanımı ve Fitballs Cla şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Updated: 24 Ekim 2017 — 01:12

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şişme Bebek © 2017 | Realistik Manken Site Haritası