18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN BU SİTEYE GİRMESİ YASAKTIR. Türk Ceza Kanunun 226. maddesi gereğince 18 yaşından küçük kişilerin bu platformu gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR. Web Sitemiz, T.C.K nın 226. Maddesi D bendi gereği müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamına girmektedir. 18 yaşından küçükseniz lütfen bu web sitesini kapatınız.

Şişme Bebek Yorumları

Şişme bebek hakkında şimdiye kadar bir çok yorum aldık. Bunlardan büyük bir bölümü olumlu yorumlardı. Realistik manken kullananlar gayet memnunlardı. Şikayet almadığımızı gurula firma olarak söyleyebiliriz. Kullanımı basit olan ürünümüzü web sitemizden yada telefon numaramızdan sipariş verebilirsiniz.

Şişme bebekler orjinaldir ve faturalı olarak sizlere yollanır. Yorumlarınızı bizlerle paylaşmak isterseniz bizleri 0312 240 40 05 numarasından arayınız. Müşteri temsilcilerimiz realistik manken için görüş ve önerilerinizi alacaktır. Realistik mankenin bir diğwe adıda bildiğiniz üzere şişme bebektir.

Şişme bebek kullanımı konusunda yine web sitesinden bilgi alabilirsiniz. Fiyatı gayet ucuzdur. Alternatif ürünlere göre makül fiyatta satılmaktadır. Yorumlarımızı bekler hepinize mutlu günler dileriz. Şişmem bebek siparişlerinizi sabırsızlıkla bekliyor iyi günler diliyoruz. Sağlıcakla kalınız.

www.sisme-bebek.gen.tr

Updated: 19 Eylül 2017 — 20:55

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şişme Bebek © 2017